Setler

Filtrele

''Setler'' ve Cloves Gold & Diamond

Setler hem günlük giyiminizde, hem de özel günlerinizde şıklığınızı pekiştiren takılardır. Cloves Gold&Diamond, etkileyici ve şık bir görünüm sağlayan eşsiz set tasarımlarını siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Mücevherat; kadınlar, çocuklar ve hatta erkekler dahil herkes tarafından sevilir ve bu yüzden tüm bunları aklımızda tutarak setler koleksiyonumuzu tasarladık. Geniş seçenekleriyle tüm özel anlarınızın değerine değer katacak setler koleksiyonumuza göz atın ve beğendiklerinizi kolayca satın alın.

 

Pırlanta Setler

Pırlanta setler sadece kadınların en iyi dostu olmakla kalmıyor. Tüm moda severler ve tarzına özen gösterenler için de özel günlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Cloves Gold&Diamond koleksiyonunda, çarpıcı pırlanta setler yer almaktadır. Işıltılı ve özgün tasarımları detaylı incelemenin ve kolayca satın almanın tadını çıkarmanız için web sitemizi özenle ve güvenle hazırlayarak sizlere sunduk. Tüm moda severler için pırlanta setler tasarımlarımızın yanı sıra cazibeli pırlanta bileklikler, tarzınıza özelleştirilmiş bir görünüm katacaktır.

Pırlanta minisetler ve pırlanta renkli minisetler için Cloves Gold&Diamond’un sihirli dünyasında beğeninize hitap edecek çok sayıda tasarımla karşılaşacaksınız. Evlilik, nişan veya mezuniyet gibi çok anlamlı ve özel günlerinizi incelikli tasarımlarımızla sizler için hazırlanmış olan pırlanta setler ile ölümsüzleştirin.

Elmas Setler

Elmas Setler tüm moda severler ve tarzına özen gösterenler için seçkin olmanın unsuru olarak vazgeçilmez olmaya devam ediyor.

Cloves Gold&Diamond koleksiyonunda, özgün ve incelikli elmas setler yer almaktadır. Işıltılı ve özgün tasarımları detaylı incelemenin ve kolayca satın almanın tadını çıkarmanız için web sitemizi özenle ve güvenle hazırlayarak sizlere sunduk. Tüm moda severler için elmas setler tasarımlarımızın yanı sıra elegant elmas küpeler ve elmas yüzükler de tarzınıza seçkin bir görünüm katacaktır.

Altın Setler

Kendinize ya da sevdiklerinize hediye etmek üzere altın set arıyorsanız, Cloves Gold&Diamond’un altın setler koleksiyonunda  keyifli bir gezintiye çıkabilirsiniz. Renkli taşlı altın setler ya da nazar boncuklu altın setler ile stilinizi yansıtın. Özel günlerinizde, opal altın takım setler veya fantezi altın takım setler ile ışıltınızı yansıtın.

Evlilik ve nişan törenleriniz için zarif, özel ve nesillere aktarılacak altın set mi arıyorsunuz… Tektaş Altın setlerimiz ve altın inci takım setlerimiz, incelikli tasarımları, yüksek kalitede işçiliği ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Gerek seçim yaparken, gerek alışverişiniz esnasında, gerekse kargonuzun kapınıza ulaşma süreci boyunca donanımlı müşteri hizmetleri temsilcilerimiz tüm sorularınızda yardımcı olmak üzere yanınızdalar.

Hediye amaçlı, şık, kalıcı ve ekonomik fiyat aralığında altın setler bulmak istiyorsanız, Cloves Gold&Diamond kalitesinden ödün vermeden makul ve ekonomik fiyat politikası ile hizmetinizde . Güvenli ödeme, hızlı kargo, sigortalı kargo, değişim ve iade politikası imkanları ile siz de Cloves Gold&Diamond konforuyla hediye seçebilir, dilerseniz hediye kartı ile sevdiklerinize özgün sürprizler yapabilirsiniz.

 

3D Güvenlik

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™ logoları* bulunan sanal iş yerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye iş yerleri olası sahtekârlıklara karşı güvence altına alınır. Visa tarafından verilen hizmetler “Verified by Visa®”; MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise “MasterCard® SecureCode” olarak adlandırılmaktadır.

Green Bar SSL İle Güvenli Alışveriş

Gren Bar SSL; Müşteri bilgileri ve kişisel güvenliğin esas alındığı uluslararası güvenlik protokoller kullanılarak geliştirimiştir. Web Sayfamız Green Bar SSL sertifikasına sahiptir ve bu sayede kart bilgileriniz dahil tüm kişisel verileriniz koruma altına alınmıştır.