sayfa içeriği

Hakkımızda

1992 yılında Kuyumculuk,Döviz,Altın,ticareti ve saatçilik,le perakende sektörüne giren ve 2003 yılında NAYLA KUYUMCULUK ltd şti ile aynı yıl CLOVESGOLD markasıyla piyasaya girdi 


CLOVESGOLD, Anadolu'nun ücra bir köşesinde üretim yaparak bu ürünleri tüm Türkiye ye sunmak gibi güç bir yola girmiş ülkenin dört bi yanına ulaştırdığı ürünleriyle ilk hedefine varmıştır. CLOVESGOLD, bugün yaklaşık 500 'ün üzerinde satış noktasını ve çeşitli şehirlerde kuyumcu ve mücevher,vitrinlerini ürünleriyle süslemiş durumda.

Karadenizi yansıtan mistik ve otantik ürünleri moden tasarım çizgileriyle harmanlayarak ''Rize Takıları'' adı altında enfes bir koleksiyona dönüştüren CLOVESGOLD, bugün yöresel ürünlerin yanında piyasa şartlarında kendini yenilemesini bilen ve modern çizgili tasarımlarla koleksiyonlarında altın 22 ayar 14 ayar 8 ayar altın üçlü set,tek taş, yüzük ve küpede de Türkiye'nin iddialı üreticisi ve tedarikçisi olmuştur

CLOVESGOLD, perakendeciye ve tüketiciye en iyi hizmeti sunabilmek gayesiyle teknik arıza veren ürünleri, müşterilerini hiç bekletmeden anında değiştirme olanağı sunuyor.
Düzenli periyotlarla müşteri istek ve şikayetlerini dinleyip tasarımlarına yansıtmak gibi çok reel bir yol izleyen CLOVESGOLD, tüketici menşeyli koleksiyonlar hazırlamak konusunda piyasa ortalamasının çok çok üzerinde bir performansa ulaşmış durumda.

Halen Rize'den Türkiye'nin her yerine ürün pazarlayabilen ilk ve tek altın imalatçısı olma ünvanını koruyan Bünyesinde Barındırdığı ,CLOVESGOLD ,AYDERGOLD,RİZE TAKILARI ,CLV SİLVER ,Gibi Markaları ve  her geçen gün geliştirdiği çizgisi ve ulaştığı satış noktaları ve yeni nesil alışveriş sistemi E-TİCARET ile 10 yıllık tecrübesi ile  Türkiye'nin en atılımcı markalarından birini oluşturmuş doğru kararlı adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ
Müşteri odaklı koleksiyonlar hazırlamak; genellikle otantik görünümlü ama modern ürünler üreterek ve farklı çizgileri yansıtan firmaları çözüm ortaklığı yapıp Türkiye'nin en gelişimci ve atılımcı markasını oluşturmak.

AMACIMIZ
Tasarımlarımızı hergün yenilemek; yenilikçi ve rasyonel yönümüzü ürünlerimize yansıtmak. Günün moda trendine uygun konseptler oluşturmak hem perakendecilerin hemde e ticaret müşterilerimizin gönül rahatlığıyla ürün almasını sağlamak. ve ülkemiz istihdamına olumlu katkı sağlamaktır.

MİSYONUMUZ
Şirketimizin, ticari hedeflerinin yanında kültürel bir misyonuda omuzlarında taşımaktır. Ninelerimizin takılarını modern çizgilerle bütünleştirerek ülkemizdeki tüm gençlerin şıklığının bir parçası haline getirdik bunu daha yukarılara taşımak  istiyoruz . Bölgemizin tarihi bir kültürünü çağdaş haliyle ,CLOVESGOLD,konsept mağazalarıyla bütün Türkiye pazarına ve kısa vadede yurtdışı pazarına ulaştırmayı kendimize kutsal bir misyon olarak belirlemiş ve bu yolda çok hızlı mesafe almış durumdayız.

                                                                                                                                                                                                                      Abdulbaki FİL

                                                                                                                                                                                                            Nayla Kuyumculuk Yön Krl Bşk

 

 

 

www.clovesgold.com

TÜMSİAD GENEL TİCARET FUARI

TÜMEXPO

 

Ortadoğu Altın ve takı fuarı Gaziantep

 

 

GOLD EXPO KARADENİZ FUARI