''KOLYE'' ve Cloves Gold & Diamond

Cloves and Diamond

Pırlanta Kolyeler

Kolyeler en eski mücevher parçalarından biridir; Aslında diğer pek çok süslemede olduğu gibi, kolye de manevi korunma aracı olarak kullanılmış, olumsuz etkileri uzak tutacağı düşünülmüştü. Tarih boyunca, özellikle kadınlar için kolyeler, her çağın ve dönemin zevkine göre değişen farklı kuyumculuk tekniklerinin kullanımıyla giderek daha şık, çağdaş ve rafine şekiller kazanmıştır. Ancak, Rönesans kolyeleri en seçkin kadınsı nesnelerden biri olduktan sonra, zamanla kadınlar doğal parlaklıklarını ve değerli taşların güzelliğini daha iyi vurgulamak için daha az hacimli kolyeler tercih etmeye başladılar. Bu nedenle, tarih boyunca, bu şaşırtıcı boyun mücevherinin tasarımı ve kullanımı, moda trendleriyle yakından bağlantılıydı. Bugün bile kadınlar için kolyeler en değerli süs eşyalarından biridir.

 

Kadınlar için pırlanta kolyelerimiz, elmas kolyelerimiz, altın kolyelerimiz modern ve zarif olmak üzere çeşitli stillerde ve yorumlarda tasarlandı. Kolyeler, Cloves Gold&Diamond takı koleksiyonlarının temel bir parçasıdır. Mükemmel pırlanta kalitesi, prestijli işçilik ve özel tasarımlar, tüm detaylara önem verirken elle yapılan işlemeler, Cloves Gold&Diamond’da altın ve pırlanta kolyeyi karakterize eder. Mükemmel şaheserlerimiz kuyumculuk sanatını temsil ediyor ve eşsiz bir seçkin elmas kolyeler yelpazesi sunuyor. Tüm elmas kolyelerimiz eşsiz kuyumculuk ustalığımızın kusursuz yaratımlarıdır ve size unutulmaz duygular yaşatırken kişisel tarzınızı ifade etmenize yardımcı olabilir.

 

Pırlanta Kolyeler: Eskimeyen şıklık ve zarafet

Pırlanta kolyelerimiz, kadınların mücevherleri için gerçek ve en sofistike parçalardır ve geniş tasarım yelpazemiz, her durum için günlük kıyafetlerden klasik gece kıyafetlerine kadar her kombinde takılarınızı seçmenizi sağlar. En çok aranan ve arzu edilen mücevher olan pırlanta, duygusallık ve ahenk sembolü, yüzyıllar boyunca büyüleyici ve kusursuz cazibesini kaybetmedi. Elmaslar, kadınların en iyi arkadaşları olarak kabul edilir ve samimi kişilikleriyle derin bağlar oluştururlar.

Pırlanta kolyelerimiz, online alışveriş kolaylığı ile zarifliği ve zarafeti veren zamansız bir güzelliğe sahiptir. Kullanımı kolay ve güvenli online portalımız sayesinde müşterilerimizin güvenle online pırlanta kolye satın almalarını sağlıyoruz.

Önümüzdeki 2020, 2021, 2022, 2023, 2024 ve 2025 yılı kolye modelleri ve fiyatları ile ilgili sıklıkla ziyaret edip alışveriş yapabileceğiniz en yeni, moda ve en çok tercih edilen kolyeleri siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunacağız.

Cloves Gold&Diamond takı koleksiyonunda yer alan pırlanta kolyeler, elmas kolyeler ve altın kolyeler için, kusursuz pırlantaların seçiminde ve pırlanta kolyelerin oluşturulmasında her zaman en üst düzeyde özen göstermiştir. Pırlantalı kolyelerimiz, kökenindeki yerlerinde özenle seçilmiş elmasların verdikleri benzersizliğin yanı sıra, kusursuzluk, kalite ve mükemmelliklerine göre benzersiz bir değere ve güzelliğe sahiptir. Her kadının zevkine en özel şekilde cevap verebilmek için ustalarımızın hünerli elleriyle bu en değerli taşları altın ile ustaca birleştiriyoruz. Dahası, web sitemize kaydolduğunuzda, satın alma işleminde size özel indirimler, hediyeler ve sürprizler sunuyoruz.

Kadınlar İçin Altın Kolye: Cazip Bir Koleksiyon

Bir kadının altın bir kolyeye olan aşkı sonsuzdur. Her kadının gardırobunda, farklı tasarımlar, desenler, ağırlık ve renk tonlarında altın kolye alternatifleri bulunur. Altın kolyelerin herhangi bir kadının hassasiyeti olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu sebep, çoğu zaman önde gelen kuyumcuların kadınlar için güzel altın kolyeler koleksiyonları yaratmalarını sağlar.

Cloves Gold&Diamond her zaman kadınlar için tasarlanmiş en cazip altın kolye yelpazesi ile ortaya çıkar. Bir kadının mücevherlerini ne kadar sevdiğini biliyoruz ve bu yüzden tasarımlarımızla kadınların ruhlarını daha fazla beslemeye devam ediyoruz. Altın kolyelerimiz, şıklığı zarafetle birleştirmek isteyen her kadın için titizlikle tasarlanmıştır.

Kadınlar için altın kolye koleksiyonumuz:

Kadınlar için altın kolye koleksiyonumuzda çok geniş bir yelpazede çeşitlilik mevcuttur. Farklı tasarımlar, durumlar, ağırlık, boyutlar ve tonlarda altın kolyeler sizlerin beğenilerine sunulmaktadır. Seçiminiz ne olursa olsun, satın almaya karşı koyamayacağınız bir takı mutlaka bulacaksınız.

Altın kolye tasarımının farklı türleri:

Koleksiyonumuzda farklı tasarım desenlerinde çarpıcı kolyelerimiz var. Sade altın kolyeler, partide giymek için en iyi seçenek olan taşlı altın kolyeler, değerli taşlı kolyeler ve çeşitli günler için nazar altın kolyeler, harf altın kolyeler, mühür altın kolyeler ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Her kategoride, çok sayıda eşsiz tasarım bulacaksınız.

Metal rengine göre altın kolyeler:

Metal rengi konusunda da seveceğiniz birçok seçenek var. Geleneksel ve muhteşem sarı altın kolye setlerimizin yanısıra çok renkli altın setler, iki ton ve üç ton altın kolye setlerimiz var.

Farklı giyim tarzları için farklı kolyeler:

Düzenli olarak giyilebilecek sade bir kolye istiyorsanız, bu konuda birçok seçeneğimiz var. Ayrıca, Rize kolyeleri gibi özel bir kolye seti tasarımımız da var. Akşam yemeği, dostlarınızla buluşmak, sinemaya gitmek gibi rahat ve güzel bir günde kullanılabilecek,  gündelik kıyafetlerinizle birlikte kullanabileceğiniz farklı altın kolyelerimiz var. Altın zincir kolyeleri ofis ortamında takabilir ve şıklığınızla göz doldurabilirsiniz. Herhangi bir partiye giyilebilecek göz alıcı altın kolyelerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. Altın pırlanta kolyemizi partilere, özel günlerinize ya da mezuniyet gibi çok önemli günlerinize dahil ederek gününüzün özelliğini ölümsüzleştirebilirsiniz.

Özel günleriniz için altın kolyeler:

Doğum günleri, yıldönümleri, okul mezuniyetleri ve düğünler gibi çeşitli günler için seçkin, trendy ve zarif altın kolye tasarımlarımız var. Gelin, nişan, düğün ve evlilik için altın kolye yelpazemizi sayısız tasarımları ile seçkin beğeninize sunuyoruz. Tüm altın kolye tasarımlarımız doğum günleri ve yıldönümleri gibi durumlar için de uygundur.

 

 

 

Hediyeler için altın kolye:

Hediye amaçlı, şık, kalıcı ve ekonomik fiyat aralığında altın kolye bulmak istiyorsanız, Cloves Gold&Diamond kalitesinden ödün vermeden makul ve ekonomik fiyat politikası ile hizmetinizde . Güvenli ödeme, hızlı kargo, sigortalı kargo, değişim ve iade politikası imkanları ile siz de Cloves Gold&Diamond konforuyla hediye seçebilir, dilerseniz hediye kartı ile sevdiklerinize özgün sürprizler yapabilirsiniz.

Temaya göre kolye:

Altın kolye koleksiyonumuzda çeşitli temalarda kolyeler bulunmaktadır. Aşk, burç, doğal taş, sonsuzluk, uğur, yıldızlar, çiçekler ya da otantik Türk – Osmanlı altın kolye temalarından hedefinizi en iyi yansıtanı seçebilirsiniz.

Altın kolye online alışverişi: Büyük avantajlar

Altın kolye koleksiyonlarımız, her zaman hanımlardan büyük miktarda sevgi ve ilgi gördü. Bu sevgiden ötürü, her bayanın çarpıcı altın kolye setlerine ulaşmasını sağlamak için koleksiyonu web sitemiz üzerinden ulaşılabilir hale getirdik. Siz de çok fazla avantaja sahip olduğu için altın kolyelerimiz online olarak hızla, güvenle ve konforla satın alabilirsiniz.

Kolay ve hızlı: Her şeyden önce, online altın kolye alışverişi sizi alışverişe hazır olma ve dışarı çıkma stresinden uzak tutacaktır. Evde kalmak ve rahatça alışveriş yapmak istiyorsanız, web sitemizden online alışveriş yapabilirsiniz. Evet! Evinizin rahatlığından alışveriş yapabilirsiniz ve bu da daha az zaman ve enerji israfı anlamına gelir.

Güvenli: Altın kolyelerin özelliklerini detaylı incelemek istiyor ve hak ettiğiniz detaylı bilgileri bulamayacağınız konusunda endişeleniyorsanız, size web sitemizde, altın kolyenin tüm özelliklerini görebileceğinizi belirtmek isteriz. Bu, altın kolye tasarımını fiyat ve ağırlıkla birlikte renk tonu, saflık, boyut, taş ağırlığı (varsa) ve altın sertifikasyona ilişkin detaylarla birlikte inceleyebilirsiniz.  Sorularınız olursa müşteri temsilcilerimize ulaşarak sorularınıza profesyonel, etkin ve güvenli yanıtlar alabilirsiniz.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sunduğumuz alışveriş deneyiminizle, ne aldığınızı tam olarak bileceksiniz.

 

3D Güvenlik

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™ logoları* bulunan sanal iş yerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye iş yerleri olası sahtekârlıklara karşı güvence altına alınır. Visa tarafından verilen hizmetler “Verified by Visa®”; MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise “MasterCard® SecureCode” olarak adlandırılmaktadır.

Green Bar SSL İle Güvenli Alışveriş

Gren Bar SSL; Müşteri bilgileri ve kişisel güvenliğin esas alındığı uluslararası güvenlik protokoller kullanılarak geliştirimiştir. Web Sayfamız Green Bar SSL sertifikasına sahiptir ve bu sayede kart bilgileriniz dahil tüm kişisel verileriniz koruma altına alınmıştır.