Sipariş Takibi

Taşıma sigortası tamamen ÜCRETSİZDİR.

Taşıma risklerini en aza indirmek için bankacılık ve kuyumculuk hizmetlerinde dünya çapında 1 numaralı uzman olan; karayolu veya havayolu ile taşımalarını kapıdan – kapıya %100 sigorta güvencesinde gerçekleştiren Loomis ile işbirliği yapmaktayız.

Siparişleriniz size ulaşıncaya kadar Cloves Gold&Diamond güvencesindedir ve takip işlemleri tarafımızca özenle yapılmaktadır. Siparişinizi takip linkini kullanarak takip edebilirsiniz.

İş günlerinde saat 17.00'a kadar gelen siparişlerin üretimine hemen başlanır ve belirtilen sürede tamamlanır. Saat 17.00'dan sonra gelen siparişlerin üretimine ise bir sonraki ilk iş gününde başlanır. Cumartesi ve Pazar günlerinde ya da resmi tatil günlerinde gelen siparişlerin üretimine de yine bir sonraki ilk iş gününde başlanır. Tüm işlemleri bitirilip hazırlanan siparişleriniz Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günleri dışında kargo firmasına teslim edilir. Siparişiniz kargo firmasına verildiğinde, takip numarasının yer aldığı bilgilendirme maili ile Cloves Gold&Diamond tarafından bilgilendirilirsiniz.

Kargo firmaları genellikle 1-2 iş gününde teslimat yapmaktadır. Ancak teslimat adresinize ya da kargo firmasındaki yoğunluğa göre bu süreler değişebilmektedir.

Siparişlerinizin üretim sürecini ve size teslim edilene kadarki tüm aşamalarını "Sipariş Takibi" bölümünden takip edebilirsiniz. Kargo takip numaranızla ilgili bir sorun yaşarsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşmanızı rica  ederiz.

Satın aldığınız takılar, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Özel taşıma kutusunda sertifikanız ve varsa hediye notunuzla birlikte belirteceğiniz adrese güvenli ve taşıma sigortalı olarak teslim edilir. Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini birbirlerinden farklı vererek; faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Faturanızda altın ayar ve gram bilgileri ile tutarı, pırlanta, safir, yakut ya da zümrüt gibi değerli taşların karat bilgisi ve tutarı, tüm işçilik ücretlendirmesi ve KDV gibi vergisel yükümlülükler açıkça belirtilir. Faturanızdaki bu detaylandırma, tüketici hakları mevzuatı açısından, satın aldığınız mücevherin resmi ve yasal bir kaydı anlamındadır.