Hakkımızda

Hakkımızda

1992 yılında Kuyumculuk, Döviz, Altın Ticareti ve Saatçilik ile perakende sektörüne giren NAYLA KUYUMCULUK LTD. ŞTİ.,  2003 yılında CLOVES GOLD&DIAMOND markasıyla sektördeki yerini almıştır. 


CLOVES GOLD&DIAMOND, Anadolu'nun tarihî ve özgün bir köşesinde üretim yaparak bu ürünleri tüm Türkiye’ye sunmak gibi güç bir yola girmiş, ülkenin dört bir yanına ulaştırdığı ürünleriyle bu ilk hedefine varmıştır.

CLOVES GOLD&DIAMOND, bugün 500 'ün üzerinde satış noktasında, çeşitli şehirlerde kuyumcu ve mücevher vitrinlerini ürünleriyle süslemiş durumdadır.

Karadeniz’i yansıtan mistik ve otantik ürünleri, modern tasarım çizgileriyle harmanlayarak ''Rize Takıları'' adı altında enfes bir koleksiyona dönüştüren CLOVES GOLD&DIAMOND bugün yöresel ürünlerin yanında günün trendleri ile kendini yenilemektedir. Modern tasarımlarla koleksiyonlarında  22 ayar, 14 ayar, 8 ayar altın; üçlü set, tek taş, yüzük ve küpede de Türkiye'nin iddialı üreticisi ve tedarikçisi olmuştur

CLOVES GOLD&DIAMOND, perakendeciye ve tüketiciye en iyi hizmeti sunabilmek gayesiyle teknik arıza veren ürünleri, müşterilerini hiç bekletmeden anında değiştirme olanağı sunmaktadır.


Düzenli periyodlarla müşteri taleplerini dinleyip, beğeni ve istekleri ihtiyaçlarla birleştirerek özgün tasarımlarına yansıtmak yöntemini izleyen CLOVES GOLD&DIAMOND, tüketici menşeili koleksiyonlar hazırlamak konusunda sektör ortalamasının çok üzerinde bir performansa ulaşmış durumdadır.
 

Rize'den Türkiye'nin her yerine ürün sunumu ve teslimatı yapabilen ilk ve tek altın imalatçısı olma ünvanını halen koruyan CLOVES GOLD&DIAMOND, bünyesinde AYDERGOLD, RİZE TAKILARI, CLV SILVER gibi markaları da barındırmaktadır.

CLOVES GOLD&DIAMOND her geçen gün geliştirdiği çizgisi ve ulaştığı satış noktalarının yanı sıra yeni nesil alışveriş sistemi E-TİCARET alanındaki 10 yıllık tecrübesi ile  Türkiye'nin en atılımcı ve yenilikçi markalarından birini oluşturmuştur.

VİZYONUMUZ
Müşteri memnuniyeti odaklı koleksiyonlar hazırlamak ve genellikle otantik görünümlü ve modern ürünler üretmenin yanı sıra, farklı çizgileri yansıtan firmalar ile çözüm ortaklığı yapıp Türkiye'nin altın, pırlanta ve değerli taş alanındaki en gelişimci ve atılımcı markasını oluşturmak.


AMACIMIZ
Tasarımlarımızı periyodik olarak güncelleyerek geliştirmek; yenilikçi ve rasyonel yönümüzü ürünlerimize yansıtmak; günün moda trendine uygun konseptler oluşturmak; hem perakendecilerin hem de e-ticaret müşterilerimizin gönül rahatlığıyla üralışveriş yapmasını sağlamak ve ülkemiz istihdamına olumlu katkı sağlamaktır.

MİSYONUMUZ
CLOVES GOLD&DIAMOND, ticari hedeflerinin yanında kültürel bir misyonu da omuzlarında taşımaktır. Ninelerimizin takılarını modern çizgilerle bütünleştirerek ülkemizdeki tüm gençlerin şıklığının bir parçası haline getirdik ve bu gerçekleşmiş hedefi daha da yukarılara taşımak  istiyoruz . Bölgemizin tarihi bir kültürünü, çağdaş haliyle CLOVES GOLD&DIAMOND konsept mağazalarıyla bütün Türkiye pazarına ve kısa vadede yurtdışı pazarına ulaştırmayı kendimize kutsal bir misyon olarak belirledik ve bu yolda çok hızlı mesafe almış durumdayız.

                                                                                                                                                                                                                      Abdulbaki FİL

                                                                                                                                                                                                            Nayla Kuyumculuk Yön Krl Bşk