''BİLEZİKLER'' ve Cloves Gold & Diamond

Cloves and Diamond

Altın Bilezikler

İlk bileklik Mısır'da keşfedildi ve muhtemelen sembolik ve sağlık nedenlerinden ötürü kolçaklar ve kelepçelerin geniş bir şekilde kullanıldığı Harappa ve Mohenjodaro kalıntılarında bulundu. Kadınlar için bilezikler, tasarım bakımından, erkeklere kıyasla daha fazla seçeneğe sahip. Bununla birlikte, bilezikteki özgün tasarımlar, erkekler için de bilezikleri popüler hale getirmiştir.

Bilezik kelimesinin kökleri Latince'de braccio veya kol anlamına gelen “brachile” terimindedir. Fransızca’da bilezik için “barcel” kelimesi kullanılır. Bileziğin, kadınlar ve erkeklerde takı ve mücevher olarak kullanılması geleneği eski zamanlara dayanır. Romalılar, askerlik sembolü olarak askerlerin sol bileklerinde basit yuvarlak altın bilezikler kullanırlardı. Roma İmparatorluğu'ndan Rönesans'a kadar, bilezikler hem kadınlar hem de erkekler için en popüler mücevherlerden biri olmaya devam ediyor. Eski zamanlarda gücü ve rolü ayırt eden bir unsur olan altın bilezikler, artık her çağdaki modaya ve trende dayanan yeni tasarımlar ve stillerle gittikçe daha da zenginleşen değerli bir süs olarak kullanılmaktadır. Tarihte, bileziklerin başarısı moda ile yakından ilişkiliydi, ancak günümüzde bilezikler çağdaş modadaki zorunlu yeni trendlerin kaynağı olarak bilinen favori takılardan biri haline geldi. Cloves Gold&Diamond, siz seçkin müşterilerimize, kadınlar için eşsiz işçiliğimizin en yüksek ifadelerinden birini sergileyen özel bir altın bilezik yelpazesi sunuyor.

Kadınlar için sofistike ve zarif, modası geçmeyen, günün trendlerini yakalayan ve yenilikçi stil ve tasarımlar sunan özgün ve çarpıcı Altın bilezikleri beğeninize sunuyoruz.

Bilezikler, Çağdaş Bilezik Tasarımlarından Geleneksel Bilezik tasarımlarına kadar, bir kadının mücevher çantasında asla eksik olmaması gereken takılardan biridir. Bilezik, en üstün davranış tarzını ve zarafeti sembolize eden zarif, çok yönlü ve zamanı aşan bir mücevher parçasıdır.

Cloves Gold&Diamond’ın geniş bileklik tasarımlarına web sitemizden kolayca erişilebilir.  Müşterilerimize yüksek güvenlikli ve kullanımı kolay online alışveriş sitemizi kullanarak, konforlu, güvenli ve özgün altın bilezikler satın almalarında yardımcı oluyoruz. Altın bileziklerimiz, günlük kıyafetlerinizde olduğu gibi resmi giyiminizde,  şık akşam kıyafetlerinizde, özel günlerinizde de  stilinize ve giyim kombininize kolaylıkla adapte olan mükemmel akşam ve gündüz  takılarıdır. Sadeliği ve son derece sofistike işçiliği ile kadınlar için her altın bileklik, tartışmasız bir ustalık, zarafet ve çekicilik şampiyonudur.

Altın Bileziklerimizi Online Satın Alın

Cloves Gold&Diamond olarak bizler, moda trendleriyle sınırlı kalmayan, kişisel bir tarz ortaya koymak isteyen kadınlara yardımcı olmak için altın üzerine özenli işçilik kullanarak elmas bilezikler, pırlanta bilezikler, altın bilezikler yaratıyoruz. Sadece birkaç basit adımı takip edip online alışveriş sitemizi kullanarak altın takıları evinizin rahatlığında kolayca satın alabilirsiniz. Size alışverişin rahatlığını ve zevkini yaşatmak için özel olarak tasarlanan web sitemizde, verilerinizin güvende kalacağından emin olabilirsiniz. Alışveriş platformumuzu, hiç bitmeyen bir tasarım ve stil yelpazesinin şaşırtıcı bir görünümünü elde edebileceğiniz şekilde tasarladık.

Ödeme prosedürü de oldukça basittir ve ürünlerin gönderilmesi sırasında sigortalı kargo hizmetimiz mevcuttur. Dahası, ömür boyu ürün hizmeti garantisi, kuyumculuk ürünlerinin kolay değişimi, ayrıntılı fiyatlandırma ve bir yıl ürün sigortası gibi standartları aşan hizmetlerimizi de takılarınızı sizlere ulaştırırken sunmaktayız.

Kadınlar İçin Pırlanta Bilezik

Gözlerimizi geçmiş zamana çevirirek tarihe bakarsak, "brachile" teriminin latin dilinde kol anlamına geldiğini görmekteyiz.. Böylece, antik çağlardan beri bileziklerin önemini anlayabiliriz. İnsanlar değişen ve gelişen kültür ile birlikte altın, değerli taşlar, diğer metaller ve elmaslarla bileziğe stil vermeyi öğrendiler. Elmas bilezikler ve pırlanta bilezikler, altın ve diğer metal bileziklerle birlikte elmas sevenler arasında özel bir yer oluşturdu. Ayrıca bilezik takmanın sadece kadınlarla sınırlı olmayıp bebekler, çocuklar ve erkekleri de kapsayan bu renkli gelişimi, kişinin iç dünyasının özgün motiflerini dış görünüşüne de yansıtmasına imkan sağladı.

Cloves Gold&Diamond’da altın, pırlanta ve elmas ile kişiliğine zahmetsizce zarafet katacak kadınlar için çok çeşitli zarif elmas bilezikler, pırlanta bilezikler, altın bilezikler sergiledik. Koleksiyonumuz, görenleri birkaç dakika içinde etkileyebilecek zarif klasik, modern veya soyut olarak çok geniş bir yelpazedeki tasarımlara sahip şık pırlanta, elmas ve altın bilekliklerden oluşmaktadır. Kuşkusuz hayatın tüm renklerine ve günlük yaşantınızın her anına uyacak, dilediğiniz her anı özel yapan seçkin ve zarif el yapımı elmas bilezikler,  pırlanta bilezikler, altın bilezikler ile benzersiz bir stili ifade edebilmenizi hedefliyoruz.

GL ve GIA kapsamında sertifikalandırılmış yüksek kaliteli pırlanta sunmaktayız.

Tüm GL pırlantalar, Kimberley Process’ine katılan ülkelerdeki güvenilir tedarikçiler tarafından özen ve dikkatle seçilir. GL sertifika pırlantaların renk grubu H, berraklık sınıfı VS ve  kesim şekilleri çok iyi kesim kategorisindedir. Cloves Gold&Diamond, GL sertifikalı pırlantaların yanı sıra GIA sertifikalı pırlantalar da sunmaktadır.

Derecelendirme yaparak pırlanta sertifikası sağlayan GIA,HRD,IGI,AGS vb. lokal ve uluslararası birçok kuruluş bulunmaktadır. GIA (Amerika Birleşik Devletleri Gemoloji Enstitüsü), gemoloji (taş bilim) dalında uzmanlaşmış, kar amacı gütmeyen, çok geniş kitleler tarafından tanınan ve dünya genelinde pırlanta derecelendirmesinde güvenilen saygın bir kurumdur. Cloves Gold&Diamond, GIA sertifikalı pırlantalar ile rengi, berraklığı, kesimi ve karatını yani 4C özelliklerini kendi tercihinize göre belirleyebileceğiniz, montüründen madenine kişisel beğeninize göre seçim yapabildiğiniz ürününüzü sipariş verme seçeneği sunuyor.

Koleksiyonumuz, sevdikleriniz için veya kendiniz için unutulmaz bir hediye olabilecek çeşitli çarpıcı ürünler içerir.

Burada Cloves Gold&Diamond’da pırlanta ve elmas severlerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Kadınlar için elmas bilezikler artık sadece perakende mağazalardan alınmak zorunda değiller. 4C kriterinden emin olarak ve her takının detayını kolayca inceleyerek web sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Pırlanta ve elmaslarda; kesim, netlik, karat ve rengin yanısıra ağırlık da fark getirir ve önem taşır. Ayrıca dikkat edilmesi gereken bir başka nokta, tasarımın elması, pırlantayı net tutması ve vurgulamasıdır. Cloves Gold&Diamond’da, seçiminizi gönül rahatlığıyla yapabilir ve aklınızdaki hediyenin tam karşılığını aldığınız alışveriş deneyimini yaşayabilirsiniz.

 

3D Güvenlik

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™ logoları* bulunan sanal iş yerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye iş yerleri olası sahtekârlıklara karşı güvence altına alınır. Visa tarafından verilen hizmetler “Verified by Visa®”; MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise “MasterCard® SecureCode” olarak adlandırılmaktadır.

Green Bar SSL İle Güvenli Alışveriş

Gren Bar SSL; Müşteri bilgileri ve kişisel güvenliğin esas alındığı uluslararası güvenlik protokoller kullanılarak geliştirimiştir. Web Sayfamız Green Bar SSL sertifikasına sahiptir ve bu sayede kart bilgileriniz dahil tüm kişisel verileriniz koruma altına alınmıştır.