''BİLEKLİKLER'' ve Cloves Gold & Diamond

Cloves and Diamond

Pırlanta Bileklik

Özgünlük ve yaratıcılık, bir mücevher üretmeden önce odağımızda en önemli faktörlerden birisi olduğu için, Cloves Gold&Diamond’da bir nesilden diğerine aktarılabilecek kusursuz ve en iyi mücevher tutkumuzu sembolize eden mücevherler tasarlıyoruz. Bileklikler bir kadının mücevher koleksiyonunun her zaman ayrılmaz bir parçası olmuştur. Bileklikler hiçbir zaman sıradan bir süslenme unsuru olarak kullanımaz. Pırlanta bileklikler kişiliğinizi ve stilinizi özel ve sihirli bir şekilde tanımlar. Cloves Gold&Diamond’da benzersiz bir pırlanta bileklik yelpazesi sunuyoruz. Pırlanta bilekliklerimizi sarı, beyaz ve rose altınla özenli bir şekilde tasarlıyoruz ve en iyi kesim pırlantaları kullanıyoruz. Cloves Gold&Diamond’da bileklikler, detaylarıyla en üst düzeyde hassasiyetle ve özenle üretilmiştir. Bu nedenle Cloves Gold&Diamond’ın zarif ve seçkin koleksiyonunda pırlanta bileklikler, kuyumculuk sanatının başyapıtlarıdır ve her zaman karakterize edilmiş stil ve tasarıma odaklanan sonsuz geleneğin elegant bir ifadesidir.

Kadınlar için çeşitli stil ve ebatlarda pırlanta bilekliklerimiz mevcuttur. Ayrıca, müşterilerimize rahatlık sağlamak için web sitemizden pırlanta bileklik satın almayı kolaylaştırdık. Şimdi, web sitemizde çok kolay bir işlem sırası izleyerek rahatça online pırlanta bileklik satın alabilirsiniz. Pırlantalı bileklik koleksiyonumuz, Türk geleneksel ve çağdaş mücevherlerin cazibesini benzersiz, şık, parıltılı ve her zaman modern Cloves Gold&Diamond tadıyla birleştiren eşsiz bir kreasyon ve seçkin tasarımlar bütünüdür. Şık tasarımlardan karmaşık tasarımlı geniş bilekliklere kadar, pırlanta bileklik koleksiyonumuz, unutulmaz duyguları ölümsüzleştirir. Bir mücevherden beklediğiniz her şeyi size verebilecek kapasitededir. Tüm lüks, modern ve zarif çeşitleriyle yaratıcı bir şekilde keşfedilmesi gereken, tamamen kıymetli bir dünya olan bileklik koleksiyonumuza web sitemizden kolayca erişebilirsiniz.

En kaliteli malzemeler, özel tasarımlar, mükemmel işçilik ve ekonomik fiyatlarla kadınlar için online bileklikler sunuyoruz. Pırlanta bilekliklerimiz, her takının özgün yorumunda ve sunumunda Cloves Gold&Diamond’ın altın, pırlanta ve elmas parıltısını ışıltıyla ve en cazip biçimleriyle vurgulayabilen usta tasarımcılar tarafından oluşturulmuştur. Pırlanta bilekliklerimiz, elmas bilekliklerimiz, altın bilekliklerimiz  temel mücevher koleksiyonumuzun en özel parçasıdır. Pırlanta bileklik koleksiyonumuz, her durum ve zamanda kadınların farklı zevklerine mükemmel bir şekilde cevap veren takılardan oluşmaktadır.  Bu nedenle, online pırlanta bileklik alışveriş işlemini oldukça basit ve kolay hale getirdik.

 

Kadınlar için Altın Bileklik

Her kadın bileklerini güzel bilekliklerle süslemeyi sever. Bileklikler, mücevher koleksiyonlarının değişmez ve zorunlu parçalarıdır. Genel olarak, kadınlar bileklik seçimi konusunda farklı tercihlere sahiptir. Bazı kadınlar renkli taşlı altın bileklikler yeğlerken, bazıları samanyolu altın bileklik ya da isimli altın bileklik tercih eder. Kimi kadınlar altın inci bileklik kullanmayı severken kimileri asansörlü altın bileklikleri vazgeçilmez bulur. Bazıları ise şahmeran altın bileklikler, tuğralı altın bileklikler ya da 22 ayar hint bileklikler arasında değişen tercihlere sahiptir. Günlük yaşamında bir çift bilekliği hatta fazlasını birlikte takmayı seven kadınlar kadar Ofis yaşamında yer alan çalışan kadınlar ya da genç kızlar tek bir bileklik kullanmayı tercih edebiliyorlar. Bu nedenle Cloves Gold&Diamond, kadınlar için farklı türlerde ve birbirleriyle uyumlu altın bileklikler tasarlayarak sunar.

Cloves Gold&Diamond, altın bilezik koleksiyonunda her zevke uygun mücevherlere yer vermektedir. Kadınlar tarafından sevilen geleneksel altın bileklik ve set altın bileklik, modern ihtiyaçlar için hallow altın bileklik ve zincirli altın bileklik,  gelinler pırlanta bileklik, pırlanta su yolu bileklik ve pırlanta set bileklik için özenli altın bileklik tasarımlarımız bulunmaktadır.

Koleksiyonumuzun en çekici tasarımlarında bileklikler yer almaktadır. Altın bileklik tasarımları kataloğumuz, geleneksel, klasik, modern ve fantazi arasında değişen çok sayıda  tasarım desenine sahiptir.

Bileklik, bileklerin zarafetini vurgular. Cloves Gold&Diamond'da size en muhteşem bileklik çeşitlerini sunuyoruz. Basit bilekliklerden, değerli taşlarla süslenmiş bilekliklere kadar, koleksiyonumuzda birçok ayırt edici altın bileklik yer almaktadır.

Koleksiyonumuz güzel ve etkileyici altın bileklik tasarımlarına, desen özelliklerine, ve altın renklerine sahiptir. Evlilik yıldönümünden mezuniyete, bebek doğumundan yeni işe başlama kutlamasına kadar aklınıza gelebilecek tüm özel günler için altın bileklik koleksiyonumuz beğeninize sunulmuştur. Aradığınız hediyenin tam ifadesini bulabileceğiniz koleksiyonumuzda Önümüzdeki 2020, 2021, 2022, 2023, 2024 ve 2025 yılı bileklik modelleri ve fiyatları ile ilgili sıklıkla ziyaret edip alışveriş yapabileceğiniz en yeni, moda ve en çok tercih edilen bileklikler siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaya devam edeceğiz.

 

Farklı Altın Bileklik Set tipleri

Birçok sayı ve çeşitte bilekliklerimiz mevcuttur. Altın bileklikleri iki, üç ya da dört parçalık bir sette alabilirsiniz. Bileğinizin zarafetini vurgulamak için tek bir bileklik takmayı tercih ediyorsanız, tek bileklik de alabilirsiniz. Altın bileklik seti tasarımlarımız arasında, geleneksel ve klasik seçenekler de yer almaktadır.

Büyüklük ve uzunluk söz konusu olduğunda, tüm kadınların bileklerine mükemmel şekilde uyan birçok farklı ölçüde  bilekliklerimiz mevcuttur. Farklı altın renkleri ile seçim skalanızı genişlettiğimiz bileklik koleksiyonumuzda, sarı altının cezbeden parlak sarı renginde altın bilekliklerimiz bulunuyor. Rose altının tatlı pembe rengini seviyorsanız, koleksiyonumuzda sizin için rose altın bilekliklerimiz var. Birden fazla renk sergileyen bir bileklik isterseniz, iki renkli ve üç renkli altın bileklik seçeneklerinden zevkinize en uygun olanı satın alabilirsiniz.

Altın bileklik koleksiyonumuzda çok çeşitli ve farklı  tasarım tiplerinde bileklikler bulunur. Cloves Gold&Diamond’un Elmas bileklikler, pırlanta bileklikler ve altın bilekliklerden oluşan ışıltılı koleksiyonunda en sevdiğiniz tasarım türünü yansıtan bir takıyı mutlaka bulacaksınız.

Bileklerinizi daha da güzelleştirmek için çağdaş bir aksesuar arıyorsanız, bileklik koleksiyonumuzdan altın bileklikler satın alabilirsiniz. Ayrıca koleksiyonumuzda, bileklikler kadar güzel görünen çok narin tasarımlı birçok tek bilezik de yer almaktadır.

Web sitemiz, siz değerli müşterilerimize çok güvenli bir alışveriş yapma imkanı sunar. Online web sitemizde yer alan bilekliklerimiz için altın ayarı saflığı, değerli ve yarı değerli taş kalitesi, sertifikasyonları gibi çok önemli noktalarda sizin aklınızda yer alan tüm endişeleri biliyor ve bu noktalarda da içinizin rahat olması için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgileri şeffaflıkla ve kolay ulaşılabilir şekilde sunuyoruz .

Siz değerli müşterilerilerimize güvenli ödeme ve sigortalı teslimat seçenekleri sunuyoruz.

7x24 müşteri hizmetleri desteğimizle, ödeme ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya kargonuzu takip etmek istiyorsanız ya da sadece takı seçimi için uzman görüşüne ihtiyaç duyarsanız, dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Satış ve satış sonrası uzmanlarımız size her konuda yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaktır.

Koleksiyonumuzda birçok çarpıcı ve zarif altın bileklik yer almakta. Bu yüzden daha fazla beklemeyin ve Cloves Gold&Diamond’un tüm altın bileklik koleksiyonunu özgürce keşfedin.

 

 

3D Güvenlik

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™ logoları* bulunan sanal iş yerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye iş yerleri olası sahtekârlıklara karşı güvence altına alınır. Visa tarafından verilen hizmetler “Verified by Visa®”; MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise “MasterCard® SecureCode” olarak adlandırılmaktadır.

Green Bar SSL İle Güvenli Alışveriş

Gren Bar SSL; Müşteri bilgileri ve kişisel güvenliğin esas alındığı uluslararası güvenlik protokoller kullanılarak geliştirimiştir. Web Sayfamız Green Bar SSL sertifikasına sahiptir ve bu sayede kart bilgileriniz dahil tüm kişisel verileriniz koruma altına alınmıştır.